Skvělý úspěch mažoretek Pomněnek na Mistrovství Evropy

Mistrovství Evropy mažoretek NBTA se konalo v italském Lignanu Sabbiadoro ve dnech 13. – 16. 10. 2022. Soutěže se zúčastnily mažoretky ze 14 evropských států. Soutěžily v 10 disciplínách a 4 věkových kategoriích.

V úžasné atmosféře a za velké podpory české tribuny vybojovala naše děvčata skvělá umístění:

1. místo a titul Mistr Evropy Kateřina a Veronika Ratimcovy v disciplíně duo s rekvizitou v  konkurenci 12 soutěžících duí.
  2. místo a titul 1. Vicemistr Evropy tým juniorek a twirlerek ve složení Magdaléna Ciglerová, Klára Rudolfová, Zuzana Hušáková, Eliška Prýmková, Michaela Ratimcová, Adéla Staňková, Ellen Weberová, Tereza Štechová, Martina Koldová, Anna Mörlová, Natália Kovacsová, Šárka Karabcová, Kateřina Ratimcová, Veronika Ratimcová, Lucie Štěpánková, Kristýna Šťastná – disciplína exhibition corp
  3. medailové místo obsadily Michaela Ratimcová a Eliška Prýmková v disciplíně duo s rekvizitou senior v silné konkurenci 14 soutěžících dvojic.

Za tyto výborné výsledky patří velký dík trenérkám Martině a Kateřině Bašusové, Natálii Mocové a choreografce a trenérce Nikol Pecháčkové.

Velký dík patří také rodičům a městu Kosmonosy za podporu a děvčatům za jejich úsilí při trénincích.

Datum vložení: 19. 10. 2022 15:26
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2023 11:01