Menu
Město Kosmonosy
Kosmonosy

Multifunkční tělocvična

Multifunkční tělocvična

Multifunkční tělocvična Kosmonosy

Kontakty:

Milan Pechanec - správce haly

tel.: 773 772 919, email: telocvicna@oukosmonosy.cz

Ceník (70 kB)

Rezervační systém

V lednu 2023 jsme otevřeli na louce pod Altamirou novou multifunkční tělocvičnu.

Multifunkční tělocvična Kosmonosy

Hlavní hala multifunkční tělocvičny je prostorem, který je určen pro sportovní aktivity jako basketbal, volejbal, fotbal a mnoho dalších. Díky své velikosti a vybavení nabízí skvělé podmínky pro soutěže, tréninky a volný čas s přáteli. Je to ideální místo pro všechny sportovní nadšence ve městě.

Hlavní hala multifunkční tělocvičny

Multifunkční tělocvična není omezena jen na velkou tělocvična. Pro ty, kteří hledají menší prostor, jsou k dispozici víceúčelové sály. Tyto sály jsou vybaveny pro různé aktivity, jako je ping pong, taneční lekce a další. Každý si zde najde to své, ať už se jedná o sportovce, tanečníky nebo jednoduše lidi, kteří hledají zábavu.

Vedlejší sál multifunkční tělocvičny

Vzhledem k tomu, že multifunkční tělocvična byla nedávno postavena, je vybavena nejmodernějšími zařízením. Každá část tělocvičny je pečlivě navržena s ohledem na vaše potřeby a pohodlí. Zázemí zahrnuje šatny a koupelny, které jsou prostorné a čisté, abyste se mohli připravit nebo zregenerovat po fyzické aktivitě.

Multifunkční tělocvična je skutečně střediskem pro sport a zábavu. Město si uvědomuje, jak důležité je poskytnout svým občanům prostředí, které podporuje zdraví, pohyb a společenskou interakci. Je to místo, kde se můžete setkat s přáteli, trénovat své dovednosti a rozvíjet svůj potenciál.

Doufáme, že si naše multifunkční tělocvična zamilujete a že se stane oblíbeným místem pro vás všechny

Provozní řád (195.33 kB)

Prohlédněte si průběh výstavby (24.1 MB)

Fotogalerie

Mohlo by Vás zajímat