PASOVÁNÍ NA RYTÍŘE ČTENÁŘSKÉHO ŘÁDU

Letos byli pasování rytíři ze dvou prvních tříd v Horních Stakorách 1.A a 1.B. Počasí nám přálo a proto vše mohlo proběhnout venku, na sluníčku.

Bylo to moc příjemné. Děti dostaly jako každý rok v rámci této významné události čtenářský průkaz do knihovny a to na celý rok zdarma. Musím ale prozradit, že několik nedočkavých čtenářek z 1.B nevydrželo a knížky si už měsíc chodí půjčovat :). Kromě čtenářských průkazů jsem dětem rozdala i diplomy a knížku plnou vyprávění a obrázků od dětí z MŠ a ZŠ Kosmonosy. Pasování se letos ujal pan místostarosta Boubín. Na všechny nové čtenáře se budu těšit na viděnou u nás v knihovně! A už teď můžu prozradit, že se nebudeme vídat jen u výpůjček knih, ale také u společných akcí, protože se 1.A a 1.B stěhují ze stakorské školy do té kosmonoské a budou to mít ke mně blíž.

Datum vložení: 24. 6. 2022 7:44
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2023 7:55