Kosmonosy

Biatlonisté pokračují v dobrých výkonech!

Biatlonistům začala zimní sezóna a kosmonoští biatlonisté zářili.

Tento víkend se konal I.ČP v biatlonu žactva klasickou technikou a našim dětem se velice dařilo.
V sobotu se jel sprint a závod vyhráli Anička Maršounová, František a Antonín Jelínkové, druhé místo vybojovala Šárka Fiedlerová a třetí místo vybojovali Linda Fronková, Jan a Anička Šemberovi. V neděli se jel závod se skupinovým startem vítězi se stali Anička Maršounová, Jan Šembera, František a Antonín Jelínkovi, třetí dojela Linda Fronková.
Celkem jsme přivezli 7x zlato, 1x stříbro a 4x stříbro. V soutěži týmů jsme si vybudovali na druhý tým z Nového Města na Moravě náskok 20ti bodů.
Byl to skvělý víkend a dokázali jsme že i sportovci z nížiny mohou bojovat s těmi nejlepšími.
Držte nám palce příští víkend, kdy se bude závodit volnou technikou v Novém Městě na Moravě.