Kosmonosy

Oficiální stránky města Kosmonosy

Vítejte na oficiálních stránkách města Kosmonosy!

Dne 18.7.2016 v dopoledních hodinách přijala hlídka MP Kosmonosy oznámení, že u přemostění v ulici Podzámecká a komunikaci I/38 leží dvě osoby u zábradlí, hrozí, že spadnou na komunikaci a s oznamovatelem nekomunikují. Hlídka provedla okamžitý výjezd, na místě se nacházely dvě osoby pod vlivem alkoholu a s krvavými zraněními na hlavě. Muži byli vykázáni z přemostění a ztotožněni. Jednalo se o dva muže polské národnosti, kterým byla následně přivolána Zdravotní  záchranná služba Středočeského kraje, která si oba muže převzala k ošetření.

O tomto zásahu Městské policie Kosmonosy si můžete přečíst také na webových stránkách Mladaboleslav.cz:  ZDE ODKAZ NA ČLÁNEKPřečíst celý článek Městská policie volala záchranou službu poraněným osobám

Informujeme občany, že se následující dny budou po městě pohybovat zástupci společnosti ČEZ, kteří kontrolují a případně mění elektroměry.

Děkujeme za pochopení.

Dne 10.7.2016 hlídka MP Kosmonosy, přijala telefonní oznámení od občana ze zahrádkářských kolonií, že při nakládání zahrádkářských potřeb do svého vozu, mu do něj vlezl nějaký cizí pán a odmítá vylézt ven s tím, že chce odvést do Bělé pod Bezdězem. Hlídka provedla výjezd na místo, kde se stále nacházela tato cizí osoba ve voze a odmítla i na výzvy strážníka vylézt z osobního vozu. Po neuposlechnutí výzvy byla osoba  vytažena z vozu za pomocí donucovacích prostředků, poté ztotožněna a po podání vysvětlení strážník zjistil, že se jedná o pacienta z Psychiatrické nemocnice Kosmonosy. Strážník ihned vyrozuměl PN, která potvrdila, že se jedná o pacienta, kterého zrovna hledají. Následně byl pacient odvezen a předán vrchní sestře z oddělení A12.

20160710_174421

Loni naši žáci odevzdali k recyklaci 1 televizí, 2 monitorů a 82,00 kg drobného elektra. V rámci programu Recyklohraní, který prohlubuje znalosti našich studentů v oblasti recyklace a ochrany životního prostředí, žáci sběrem elektronických hraček a drobných elektrozařízení i nadále přispívají k ochraně životního prostředí. O jednoznačně pozitivních dopadech programu vypovídá certifikát environmentálního vyúčtování. Ten nám přesně vyčísluje, o kolik elektrické energie, ropy, uhlí, primárních surovin či vody žáci díky recyklaci ušetřili ekosystém Země. Víme také, o kolik se nám podařilo snížit objem nebezpečného odpadu a produkci skleníkových plynů CO2. Informace vycházejí ze studií neziskové společnosti ASEKOL, která se studenty dlouhodobě spolupracuje na recyklaci vytříděných elektrozařízení.Přečíst celý článek ZŠ Kosmonosy díky Recyklohraní přispěla k ochraně životního prostředí

Napište nám

Co Vás trápí v Kosmonosích?

Co se Vám líbí, či nelíbí?

Napište nám

Kontakt

Město Kosmonosy

Debřská 223/1

293 06 Kosmonosy

IČ: 00508870

DIČ: CZ00508870

Tel.: 326 722 735

Datová schránka: 9b8bdin

E-mail: sekretarka@oukosmonosy.cz

Loreta

Loreta Kosmonosy