Přípravka Kosmonos ovládla domácí turnaj

V neděli 23.1.2022, proběhl v městské hale v Mladé Boleslavi námi avizovaný turnaj v kopané starších přípravek.

Pořádající klub, který reprezentovaly dva týmy, domácí turnaj zcela ovládl, když tým červených obsadil bez jediné porážky 1. místo a bílí se umístili na místě třetím.

V konkurenci chlapců a dívek z týmů Akumy, Sportingu, Benátek nad Jizerou a Arsenalu Česká Lípa se děti z Kosmonos dokázaly kromě skvělých týmových výkonů prezentovat i individuálně a posbíraly ceny pro nejlepší střelce, hráče turnaje a brankáře bez obdržené branky.

Z celkového hodnocení trenérů: ,,Vynikající turnaj, bojovné výkony, odměna za skvěle odvedenou spolupráci všech hráčů na hřišti.“

Za pořadatele věřím, že turnaj přinesl nejen našim dětem hezké zážitky při sportovním zápolení a společně se znovu sejdeme na únorovém turnaji na témže místě.

Velice děkujeme za podporu všem zúčastněným.

Poděkování samozřejmě patří sponzorům turnaje:

Město Kosmonosy, SK Kosmonosy, SIMROP s.r.o., fotbalová akademie Karla Kozmy (FAKK), restaurace America ,,Pod Věží“ , Limit Reklama s.r.o., KUZO Partners s.r.o, HH Potraviny MB.

B.P.

SK Kosmonosy